Zpět

Vývoj webů: Angular

17. 02. 2023
CoreApp Technologies s.r.o.
web
zajímavost

Technologií k vývoji webu je spousta. Je tu spousta možnosti vývoje od čistého JavaScriptu a TypeScriptu až po možnost použít nějaký framework nebo knihovnu. V tomto článku se podívame na vlastnosti Angularu, který v CoreApp Technologies využívame pro vývoj webových stránek a webových aplikací.

Vývoj webů: Angular

Angular je framework pro programování frontendových webových aplikací a webových stránek. Je založený na komponentové architektuře se službami. Komponenty, služby, kontrolery a modely jsou psané v programovacím jazyku TypeScript. Za vývojem Angularu stojí společnost Google.

Angular jsme využili k programování několika webových stránek a webových aplikaci pro naše klienty.

Proč zvolit pro vývoj právě Angular?

Vývoj webu nebo webové aplikace s využitím Angularu má následující výhody:

AngularJS vs Angular

AngularJS je předchůdce dnešního angularu. AngularJS na rozdíl od Angularu využívá JavaScript. Angular a AngularJS se od sebe značně liší a nejsou mezi sebou navzájem kompatibilní. Navíc Google ukončil podporu AnguaruJS k lednu 2022. Tedy weby využívající AngularJS můžou být pro uživatele potenciálně nebezpečné.

Proto, pokud Vaš web nebo webová aplikace využívá AngularJS, bylo by potřeba zvážit přechod na novější a podporovaný vývojový nástroj. Pro realizaci přechodu z AngularuJS nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám s ním pomůžeme.

Alternativy k Angularu:

Zaujali jsme Vás nebo si ještě nejste jistí?
Neváhejte nás kontaktovat!

Další články

5 důvodů, proč si nechat vytvořit profesionální webové stránky

5 důvodů, proč si nechat vytvořit profesionální webové stránky

20. 05. 2023
CoreApp Technologies s.r.o.
web

Mnoho firem a živnostníků, co jsou na trhu už delší dobu, zapomínají na aktualizaci svých webových stránek a svoji webovou prezentaci. I když webové stránky nemusí být jejich hlavním komunikačním a prodejním kanálem, tak zapomínat na online nástroje a komunikaci se může vymstít.

3 nejčastější útoky na WordPress weby

3 nejčastější útoky na WordPress weby

30. 04. 2023
CoreApp Technologies s.r.o.
web
zajímavost

V dalším článku se zaměříme na 3 nejčastější hackerské útoky na Wordpress weby. Popíšeme jak probíhají a v čem jsou nebezpečné. Zmíníme možnou obranu proti nim a taky co dělat, když se s nějakým takovým útokem na našem webu potkáme.

Jaký je rozdíl mezi Alfa a Beta testováním?

Jaký je rozdíl mezi Alfa a Beta testováním?

19. 04. 2023
CoreApp Technologies s.r.o.
zajímavost
Testování aplikací

Alfa a beta testování je součástí vývojového cyklu každého projektu a je jednou z finání fází při při dokončování softwarového produktu před jeho uvedením na trh. Jaký je ale rozdíl mezi těmito testovacími fázemi? A kdo tyto testy provádí?