Reference

Disyen

Disyen

Pro našeho klienta jsme vytvořili aplikace podle jeho přání. Jedná o placenou mobilní aplikaci, kde platba je účtována pravidelně automaticky každý měsíc nebo rok.

Esport

Esport

Vytvoření webového frontendu na přání klienta ve Flutteru. Největší výzva byla modifikace modulů s grafy tak, aby se zobrazovaly přesně podle grafického návrhu.

Optimalizujeme náklady

Optimalizujeme náklady

Aplikace sloužící k pomoci s cenou energií a dalších služeb pro podnikatele a živnostníky. Díky ní můžou uživatelé sledovat vývoj cen jednotlivých komodit a podle toho se přizpůsobit a ušetřit svoje náklady.

Tappi

Tappi

Mobilní aplikace pro správu a tvorbu NFC vizitek. Uživateli umožňuje snadnou správu a sdílení kontaktů skrze rozdílné mobilní zařízení.

Travellect

Travellect

Rozsáhlý cestovatelský portál pro sdílení zajímavých míst, tras v destinacích a jejich skládání a plánování. Kromě sdílení slouží i pro místní průvodce a místa k jejich propagaci. V portálu je napojena platební brána a na míru upraveny mapové podklady.

Příležitosti - SmartPay

Příležitosti - SmartPay

Mobilní aplikaci pro sběr leadů v týmu SmartPay působící v Komerční Bance. Na základě zaznamenaných leadů se následně rozděluje provize jednotlivým uživatelům. Kromě aplikace jsme vytvořili i jednoduchou webovou administraci.

Getbid

Getbid

Mobilní a webová aplikace pro zobrazení a filtraci pracovních nabídek na slovenském trhu. Nabídky se agregují z jednotlivých portálů dostupných ve Slovenské republice a zobrazují na jednotném místě.

Chilli.today

Chilli.today

Mobilní a webová aplikace zaměřená na tvorbu a sdílení obsahu v podobě krátkách článků, fotek, videí a citátů. Každý obsah je možné lajkovi / dislajkovat a komentovat, na základě čehož se vypočítává pozice v zobrazení na obrazovce.

Kurýrní informační systém

Kurýrní informační systém

Interní informační systém pro kurýrní přepravu osobních aut po Evropě. Jedná se například o případy, kdy je potřeba převézt auto ze zahraničí do jiné země. Systém poskytuje kompletní přehled a správu o přepravovaném vozidle.

Andrew Paulsen - webovky na míru

Andrew Paulsen - webovky na míru

Andrew Paulsen je web pro personální agenturu pro nábor potencionálnách zájemcům o místo i firem, které hledají zaměstnance. Web je vícejazyčný se schopností běžet na více doménách a disponuje komplexni kalkulačnou mezd.

Web: Bekit-up - zálohovací nástroj

Web: Bekit-up - zálohovací nástroj

Nový jednostránkový web pro produkt Bekit-up. Web je jednuduchý, plně responsivní a vícejazyčný. Na webu jsou využité prvky moderního designu.

Autola - Web pro autoškolu

Autola - Web pro autoškolu

Jednostránkový web, který vznikl jako studie a jako možná podoba webu autoškoly. Web je jednoduchý, rychlý, dobře čitelný na mobilních telefonech a má možnost nastavení více jazyků.

The Brands

The Brands

Pro společnost Luxory Brand Management jsme vytvořili mobilní aplikaci, která usnadňuje distribuci nabídky luxusní módy k jejich klientům.