The Brands

Pro společnost Luxory Brand Management jsme vytvořili mobilní aplikaci, která usnadňuje distribuci nabídky luxusní módy k jejich klientům.

Aplikace je napsaná pomocí multiplatformního nástroje, který značně snížil cenu a čas práce. Pro aplikaci jsme vytvořili také serverovou část, která řeší ukládání dat a komunikuje s Google Firebase pro odesílání oznámení.

Aplikace má několik uživatelských skupin (od běžného uživatele po super administrátora).

K vyzkoušení na:

The Brands

Cíl projektu

Náš klient nás oslovil s požadavkem na vytvoření mobilní aplikace pro operační systém iOS a Android. V aplikaci má existovat několik skupin uživatelů (Běžný uživatel, obchodník a administrátor). Obchodníci a administrátoři mají na starosti skupiny uživatelů. Současně můžou přidávat fotky oblečení do aplikace do jednotlivých butiků.

Běžný uživatel následně listuje aplikací a akcí "Lajk" projevá zájem. O tom je informovaný jeho obchodník, který už dohodne s uživatelem další prodej.

Naše řešení

Pro klienta jsme realizovali multiplatformní aplikaci pro Android a iOS s využitím Flutteru. Aplikace umí zasílat a přijimat oznámení o aktivitách prostřednitvím Google Firebase. Pro přihlášení do aplikace se využívá QR kód distribuovaný našim klientem.

V aplikaci jsme programovali 3 různé prostředí pro 3 různé typy uživatelů s různými stupni oprávnění.

V dalších aktualizacích byl do aplikace přidán GDPR formulář pro možnost nahradit papírové formuláře na prodejně. Pro formulář jsme využili nové technologie pro využití podpisu prstem přímo v aplikaci.

Kromě mobilní aplikace jsme programovali i serverovou část, která spravuje samotná data.

Máte dotaz nebo s námi chcete spolupracovat?

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.