Systémy na míru

Uděláme pro Vás jakoukoliv kombinaci webových, mobilních a cloudových aplikací. Jediné co nás zastaví jsou limity dnešní dostupné techniky. Ať už se jedná o jednoduchou mobilní aplikaci, firemní informační systém nebo portál s prvky umělé inteligence a správou velkých dat, jsme tady pro Vás.

Mám zájem

Co je systém na míru a jeho výhody

Systém na míru se stal důležitou součástí moderního každodenního podnikání. Firmy neustále hledají způsoby, jak usnadnit a zpřehlednit jejich procesy a optimalizovat prostředky a náklady. Jeden z nejvíce efektivních způsobů, jak tohoto dosáhnout, je využití kombinace platforem jako jsou web, mobil a systémy založené na cloudu pro efektivní digitalizaci.

Kombinací webových stránek, mobilních aplikací a cloudových systémů můžeme firmám při integraci do vlastního systému poskytnout významné výhody. To následně vede do zvýšení efektivity, produktivity a ziskovosti, čímž se investice do systému na míru vyplatí každé firmě, která hledá způsob pro optimalizaci a digitalizaci procesů.

Systémy na míru

Reference

Prohlédněte se jednu z posledních ukázet prací, která byla součásti této služby.

Elkamet: Digitalizace výrobní linky

Pro společnost Elkamet jsme ve spolupráci s firmou UBK realizovali digitalizaci výrobní linky na výrobu plastových nádrží do automotive průmyslu. Cílem systému je zkvalitnit produkci firmy.

Přejít na detail

Máte dotaz nebo s námi chcete spolupracovat?

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Nejnovější články

5 důvodů, proč si nechat vytvořit profesionální webové stránky

5 důvodů, proč si nechat vytvořit profesionální webové stránky

20. 05. 2023
CoreApp Technologies s.r.o.
web

Mnoho firem a živnostníků, co jsou na trhu už delší dobu, zapomínají na aktualizaci svých webových stránek a svoji webovou prezentaci. I když webové stránky nemusí být jejich hlavním komunikačním a prodejním kanálem, tak zapomínat na online nástroje a komunikaci se může vymstít.

3 nejčastější útoky na WordPress weby

3 nejčastější útoky na WordPress weby

30. 04. 2023
CoreApp Technologies s.r.o.
web
zajímavost

V dalším článku se zaměříme na 3 nejčastější hackerské útoky na Wordpress weby. Popíšeme jak probíhají a v čem jsou nebezpečné. Zmíníme možnou obranu proti nim a taky co dělat, když se s nějakým takovým útokem na našem webu potkáme.

Jaký je rozdíl mezi Alfa a Beta testováním?

Jaký je rozdíl mezi Alfa a Beta testováním?

19. 04. 2023
CoreApp Technologies s.r.o.
zajímavost
Testování aplikací

Alfa a beta testování je součástí vývojového cyklu každého projektu a je jednou z finání fází při při dokončování softwarového produktu před jeho uvedením na trh. Jaký je ale rozdíl mezi těmito testovacími fázemi? A kdo tyto testy provádí?