Web na míru

Naprogramujeme pro Vás webové stránky na míru. Web optimalizujeme tak, aby se krásně zobrazoval na mobilních telefonech. Současně budeme klást důraz na rychlost načítání obsahu na Vašich webových stránkách.

Po uveřejnění hotových webových stránek jsme schopni pro Vás zajistit další údržbu a aktualizaci Vašeho webu.

Mám zájem
Unikátní design

Unikátní design

Webové stránky na míru umožňují vytvořit jedinečný design, který odpovídá vizuální identitě a požadavkům daného podniku. Tím se zvyšuje atraktivita stránek a zanechává silnější dojem na návštěvníky.

Funkce na míru a rozšiřitelnost

Funkce na míru a rozšiřitelnost

Je možné přizpůsobit stránky specifickým požadavkům a přidat funkce nebo moduly, které jsou pro podnik důležité. Ať už se jedná o náročnou časovou osu, specifický formulář nebo integraci s externími sytémy, u webu na míru se to dá zařídit snadno.

Redakční systém

Redakční systém

Veškerý obsah webu si budete moct spravovat samy pomocí přehledné administrativě. Potřebujete změnit text nebo obrázek? Pár kliknutí a máte hotovo.

Proč si vybrat nás

Nechat si vytvořit web na míru od nás nabízí několik výhod. Zaprvé, náš tým pracuje úzce s klientem aby zajistil, že web přesně zrcadlí klientovu značku a vizi. Toto zajišťuje jedinečnost webové stránky a její odlišení od konkurence. Za druhé, náš tým se snaží pokaždé vytvořit stránky, které jsou uživatelsky přívětivé, snadno se ovládají a prochází. To pomáhá vylepšit uživatelský dojem a  povzbuzuje návštěvníky, aby zůstali na webu déle. Nakonec, webové stránky od nás jsou optimalizované pro vyhledávače a sociální sítě, což zajišťuje jejich snadné vyhledávání a sdílení.

Web na míru

Výhody webových stránek na míru

Webové stránky na míru poskytují několik výhody, z čehož největší je schopnost promítnout do webu náročné požadavky. Vytvářením webu ušitého na konkrétní požadavky klienta můžeme garantovat, že je web optimalizován pro vyhledávače, výkon a uživatelskou přívětivost. Na míru tvořené weby jsou také více flexibilní a můžou být snadno aktualizované a upravitelné, jak je potřeba. Díky tomu je web stále aktuální a efektivní i značnou dobu po jeho spuštění, což pomáhá klientovi vylepšit online přítomnost a dosažitelnost.

Web na míru

Reference

Prohlédněte se jednu z posledních ukázet prací, která byla součásti této služby.

Travellect

Rozsáhlý cestovatelský portál pro sdílení zajímavých míst, tras v destinacích a jejich skládání a plánování. Kromě sdílení slouží i pro místní průvodce a místa k jejich propagaci. V portálu je napojena platební brána a na míru upraveny mapové podklady.

Přejít na detail

Máte dotaz nebo s námi chcete spolupracovat?

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Nejnovější články

5 důvodů, proč si nechat vytvořit profesionální webové stránky

5 důvodů, proč si nechat vytvořit profesionální webové stránky

20. 05. 2023
CoreApp Technologies s.r.o.
web

Mnoho firem a živnostníků, co jsou na trhu už delší dobu, zapomínají na aktualizaci svých webových stránek a svoji webovou prezentaci. I když webové stránky nemusí být jejich hlavním komunikačním a prodejním kanálem, tak zapomínat na online nástroje a komunikaci se může vymstít.

3 nejčastější útoky na WordPress weby

3 nejčastější útoky na WordPress weby

30. 04. 2023
CoreApp Technologies s.r.o.
web
zajímavost

V dalším článku se zaměříme na 3 nejčastější hackerské útoky na Wordpress weby. Popíšeme jak probíhají a v čem jsou nebezpečné. Zmíníme možnou obranu proti nim a taky co dělat, když se s nějakým takovým útokem na našem webu potkáme.

Jaký je rozdíl mezi Alfa a Beta testováním?

Jaký je rozdíl mezi Alfa a Beta testováním?

19. 04. 2023
CoreApp Technologies s.r.o.
zajímavost
Testování aplikací

Alfa a beta testování je součástí vývojového cyklu každého projektu a je jednou z finání fází při při dokončování softwarového produktu před jeho uvedením na trh. Jaký je ale rozdíl mezi těmito testovacími fázemi? A kdo tyto testy provádí?