Andrew Paulsen - webovky na míru

Vytvořili jsme vícejazyčný web, který byl navržený tak, aby byl schopný běžet na několika různých domenách s jednotnou administrací. V administraci, kromě editace obsahu, je možné nastavit co se má na jaké doméně zobrazit a co naopak skrýt. V administraci je možné nastavit parametry kalkučky mzdy, tak aby si drobné úpravy ve výpočtu mohl klient nastavit sám. Web je navržený a vytvořený na míru našemu klientovi.

K vyzkoušení na:

Andrew Paulsen - webovky na míru

Cíle projektu

Klient původně přišel s myšlenkou redesignu webu a přidáním funkcionalit do jednoho webu, který běží na více domenách ve více jazycích.

V čase se ukázalo, že cíle projektu jsou jiné a zadání se změnilo na vícejazyčný web s užitečnou kalkulačkou, převodníkem a interaktivním formulářem.

Naše řešení

Vytvořili jsme dle pokynů klienta vícejazyčný web, který je navržený tak, aby byl schopný běžet na více doménách, na kterých ukazuje různý obsah v růných jazycích. To vše s jednotnou administrací a správou obsahu. V administraci je možné nastavit co se má na jaké doméně skrýt a co zobrazit.

Součástí bylo vytvoření kalkulačky pro výpočet mzdových nákladů, převodník mezi cenou práce na IČO a HPP a interaktnivní kontaktní formulář.

Web je vícejazyčný a plně responsivní.

Máte dotaz nebo s námi chcete spolupracovat?

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.