Chilli.today

Mobilní aplikace a web napsané ve frameworku Flutter. Sociální síť zaměřená na psaní a sdílení článků. Web byl napsán ve Flutteru z důvodů snížení nákladů na straně klienta. Backend je napsaný v Javě spring a využívá MySQL databázi.

Chilli.today

Cíl projektu

Klient nás oslovil se záměrem vytvoření multijazykové platformy pro sdílení obsahu jako jsou krátké články, videa, fotky nebo citáty. Cílem bylo umožnist se uživateli přihlásit do systému, následně publikovat obsah a sbírat hodnocení v podobě lajků / dislajků a komentářů.

Naše řešení

Pro našeho klienta jsme vytvořili monolitickou serverovou část aplikace, která se stará o ukládání dat do relační databáze. Tato serverová část disponuje napojením na Google Firebase pro zasílání oznámení o akcích při změně na datech. Dále poskytuje restAPI pro komunikaci s webovou a mobilní aplikací. Aplikace umožňuje tvořit uživatelské účty.

Mobilní aplikace byla napsaná pomocí multiplatformního nástroje Flutter a to jak pro operační systém Android tak pro operační systém iOS. Aplikace si podle jazyku operačního systému vybrala sama ze šesti dostupných jazykových verzí.

Webová verze je plně responsivní a je možné přepínat mezi jednotlivými jazykovými mutacemi.

Máte dotaz nebo s námi chcete spolupracovat?

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.