Optimalizujeme náklady

Aplikace sloužící k pomoci s cenou energií a dalších služeb pro podnikatele a živnostníky. Backend napsaný pomocí mikroservisové architektury v Javě s využitím Kafky a Eureka serveru. Webová a mobilní aplikace komunikuje se serverem po Rest API.

Optimalizujeme náklady

Cíle projektu

Klient nám zadal, abychom pro něho vytvořili webovou aplikaci pro tvorbu přehledů zabývající se tarify v oblasti elektřiny, zemního plynu a zpracování odpadu.

Požadavky byli na vysokou uživatelskou propustnost a možnost agregovat data. Součastně bylo v požadavku šifrovaně ukládat uživatelem nahrané smlouvy.

Naše řešení

Naprogramovali jsme backend aplikace, který je složený z několika mikroservis. Tyto mikroslužby se starají o správu uživatelů, ale také ukládání a distribuci dat. Backend disponuje restAPI a je možné na něho napojit ať už webovou aplikaci nebo mobilní aplikaci. Všechny soubory, které uživatel nahrává jako smlouvy jsou šifrované asymetrickou šifrou.

Grafický frontend je napsaný pomocí frameworku Angular. Je responsivní a poskytuje několik uživateli několik interaktivních vizualizací dat. Webový frontend je multijazyčný.

Máte dotaz nebo s námi chcete spolupracovat?

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.