Travellect

Velký cestovatelský portál s backendendem napsaným pomocí architektury mikroslužeb. Ten komunikuje po Rest API s webovou aplikací napsanou v Reactu. Proběhlo napojení na mapové služby a služby platební brány.

K vyzkoušení na:

Travellect

Cíl projektu

Cílem projektu bylo vytvořit cestovatelský portál pro cestovatele, který si rád poskládá dovolenou podle sebe a rád využije místní služby průvodců.

Cílem bylo vytvořit vhodný backend pro operaci nad daty, k tomu responsivní multijazykový web, multijazykovou administraci a mobilní aplikaci.

Naše řešení

Vytvořili jsme cestovatelský portál na míru. Portál je napojený na mapové služby, spolupracuje s Google a Facebook účty a umí pracovat s platební bránou.

Backend je napsaný v microservisové architektuře s využitím Javy. Serverová část disponuje zabezpečeným restAPI pro komunikaci s webovou a mobilní aplikací.

Webové aplikace je postavena na moderních technologiích založených na Reactu. Jak webová uživatelská část, tak administrace jsou responsivní a multijazykové.

Celý systém vznikal v úzké kooperaci s klientem, kdy jsme agilně reagovali na jeho aktuální požadavky na vývoj. Během vývoje jsme zaznamenávali veškeré kroky do ticketů pro jejich snadnou a transparentní účtovatelnost. Během vývoje jsme klientovi poskytli přístupy do testovacího prostředí, kde si mohl aplikaci kdykoliv vyzkoušet.

Máte dotaz nebo s námi chcete spolupracovat?

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.